בניית אתר

בניית אתר

אם הגעתם לכאן, אתם מבינים שאתר הוא חלק משמעותי בהצלחה של העסק שלכם. אתם בטח רוצים שהוא יהיה מעוצב בצורה חדשנית, מאובטח ומותאם לכל סוג של מכשיר – וזה בדיוק מה שאתם רוצים לעסק שלכם.

יש רק בעיה אחת

למרות שכל הנושאים האלו חשובים, הם לא מספיקים כדי שהאתר שלכם יעשה את מה שהוא אמור לעשות – להביא תוצאות. ואת זה, אף אחד לא מספר לכם.

למה זה קורה

יש כל כך הרבה שיקולים בעולם של בניית אתרים שלפעמים קשה להבחין בין מה שבאמת חשוב למה שהוא רק קישוט (או גרוע מזה – קישוט שיכול להזיק). אנשי מקצועי מתחומים שונים מציעים פתרונות שלא מבוססים על תהליך מחקר ושיטת עבודה מסודרת.

כדי לבנות אתר שיודע להביא תוצאות צריך להבין איך משתמשים חושבים ומתנהגים מצד אחד ולחבר את זה למטרות שיש לכם בעסק מצד שני.

זה הרבה יותר מעיצוב יפה ובנייה נכונה של האתר מבחינה טכנולוגית – זה מבט כולל על התהליך שהמשתמשים שלכם עוברים, על המתחרים, על המסר הנכון שמוביל משתמשים לפעולה הרצויה ועוד רשימה ארוכה של שיקולים.

נתונים שלא מספרים לכם

מקור: Adobe state of content report

% 0

מהמבקרים באתר ינטשו אותו אם התמונות בעמוד לא נטענות מספיק מהר​

% 0

מהמבקרים באתר לא ימלאו טופס אם הם נדרשים לתת יותר מידי פרטים אישיים

% 0

מהמבקרים באתר ינטשו אותו אם הם לא מבינים בצורה ברורה מה החברה עושה

אפשר גם אחרת...

תהליך מוכוון תוצאות

כל אתר שאני בונה מבוסס על תהליך עבודה מוקפד של ארבעה שלבים ושיתוף פעולה מלא עם הלקוח כדי שהתוצר הסופי יהיה לא רק חדשני, מאובטח ויציב אלא בעיקר כזה שנבנה מהשלד ועד לפיקסל האחרון במטרה להביא תוצאות.

בשנים האחרונות צברתי לא מעט ניסיון בעולמות של חווית משתמש ושיווק ועזרתי לעסקים קטנים וגדולים לבנות אתרים, אפליקציות ומערכות שממוקדות תוצאות (תמיד אפשר לקרוא עוד עליי כאן).

כבעלים של אתר השוואות גלובלי – אני לא מפסיק לבחון דרכים חדשות לשיפור תוצאות ואת התובנות האלו אני מביא גם לאתר שלכם.   

איפיון

עיצוב

פיתוח

מדידה

איפיון

עיצוב

פיתוח

מדידה

"עדי הוא בשלוש מילים – מומחה לפתרון בעיות. הוא מביא איתו שפע של ידע מקצועי בכל הנוגע לחוויית משתמש. הוא מבין מיתוג, התנהגות אנושית ויצירתיות. הרגשתי שהרקע השיווקי של עדי מאפשר לו תמיד לקחת בחשבון את המטרות העסקיות שלנו כחלק מהפתרון. במהלך העבודה המשותפת שלנו, עדי הצליח לתפוס את המהות של פלג דיזיין באופן מושלם ולהוציא לפועל את תהליך העיצוב המחודש טוב יותר ממה שדמיינו. הבונוס הגדול בעבודה עם עדי הוא האישיות – מגניב, נינוח, אחד שכיף לעבוד איתו ולהקשיב לו. אני מחכה כבר לפרויקט הבא שלנו".
שחר פלג
שחר פלג
מייסד ומנכ"ל פלג דיזיין