כלים מומלצים

כלים שמביאים תוצאות

עסקים מוצלחים יודעים להשתמש בכלים נכונים כדי להגיע לתוצאות. אחרי הרבה שנים של ניסיון בעולם הדיגיטל, גיבשתי רשימה של כלים שאני אוהב להמליץ עליהם ללקוחות. כל אחד מהם נבחר על בסיס ניסוי וטעייה בפרויקטים מתחומים שונים. 

אחסון אתרים מומלץ

הרבה לא יודעים אבל אחסון זה הבסיס של כל אתר מוצלח. נושאים כמו יציבות ומהירות (אחד הפרמטרים הכי חשובים היום באתר גם מבחינת משתמשים וגם בעיניים של גוגל) משפיעים על הביצועים ועל השורה התחתונה ומאוד לא כדאי להתפשר עליהם. אלו הההמלצות שלי: 

שירותי האחסון השיתופי של Siteground הוא אחד הפתרונות המובילים והמוכרים בתחום. החברה מספקת אחסון ברמה טובה ובמחיר אטרקטיבי מאוד (במיוחד במבצעי הצטרפות ראשונית). אמנם Siteground ידועים בפתרונות השיתופיים שלהם, אבל קיימות גם אפשרויות מתקדמות יותר לאתרים גדולים עם דרישות מורכבות.  

ההמלצה שלי: חבילות GrowBig או GoGeek

שירותי האחסון הייעודי של קינסטה הוא פתרון פרימיום ברמה גבוהה לאתרים מבוססי WordPress. החברה מקפידה להיות בחזית מבחינה טכנולוגית והתמיכה 24/7 שהיא מעניקה מסופקת ע"י מפתחים מקצועיים מאוד. להבדיל מSiteground – החברה נמנעת מהצעה של פתרון אחסון שיתופי.

ההמלצה שלי:  חבילות ה-Starter או Pro.

פרסום ושיווק

לא משנה כמה טוב המוצר שלכם  – נדיר מאוד שתצליחו להגיע לתוצאות טובות לאורך טווח בלי מאמצי שיווק ממוקדים. בין אם זה הרצה של קמפיינים איכותים, מעקב אחרי מתחרים או אוטומציה של אימיילים בדיוור ישיר, להלן האופציות הנבחרות שלי. 

בין אם אתם צריכים לעשות מחקר מילים לSEO, מעקב אחרי מודעות של מתחרים בקמפיינים של PPC או גילוי נושאים טרנדיים לתוכן בעולמות של Social ותוכן – יש לכם את כל היכולות האלו בכלי אחד. אמנם הוא לא זול אבל החזר ההשקעה כאן הוא חד משמעי אם יודעים להשתמש בכלי כמו שצריך. 

דיוור ישיר, דיוור אלקטרוני או אימייל מרקטינג. לא משנה איך תקראו לזה – זה (עדיין) אחד הערוצים הכי חזקים להגיע ללקוחות חדשים / להמיר לקוחות קיימים. חשוב להגיד שיש לא מעט פתרונות בעולם של אימייל מרקטינג (חלקם גם חינמים) אבל GetResponse הוא אחד המובילים לדעתי. 

קורסים דיגיטליים

בין אם אתם פרלינסלרים שמבינים כמה לימוד עצמי הוא חשוב או עסקים שצריכים להכשיר עובדים בתחומים שונים – קורסים אונליין זה פתרון יעיל ואיכותי. מניסיון אישי, האתרים האלו מציעים פורמט לימודי איכותי ברבע מהמחיר והאפשרויות הן כמעט בלתי מוגבלות (שלא לדבר על היתרונות של לימוד אונליין לעומת פתרונות סטנדרטיים. 

אחד מהאתרי לימודים אונליין הפופולריים ביותר. האתר מציע מבחר ענק של קורסים (כמעט בכל קטגוריה אפשרית) והמחירים מאוד משתלמים. ברגע שרכשתם קורס – הוא שלכם לכל החיים (כולל עדכונים שוטפים במידה והתכולות של הקורס השתנו).   

אם אתם קצת יותר רציניים ובא לכם ללמוד תחום חדש באופן מקצועי יותר – זה האתר בשבילכם. מלבד מגוון רחב של קורסים שמועברים ע"י מומחים בחברות ענק, הוא מכיל גם מסלולי התמחות שמבוססים על שיתופי פעולה עם אוניברסיטאות מובילות בארה"ב. 

באתר הזה אנחנו משתמשים בעוגיות. למה? כי זה מוסיף לחווית הגלישה שלכם. לפרטים נוספים.