שירותים מקצועיים

יכול להיות שאתם יודעים בדיוק מה אתם צריכים ואולי דווקא תעדיפו שנדבר קודם כדי להבין איזה שירות הכי נכון לפרויקט שלכם. אגב, בחלק גדול מהפרויקטים אני משלב מספר שירותים יחד.   

תהליך אפיון

User Experience (UX)

במקום לעצב, לפתח, לתקן עיצוב ואז שוב לפתח – מבצעים תהליך אפיון, מקבלים הדמיה אינטרקטיבית של המוצר ובונים משהו נכון מהרגע הראשון. בין אם מדובר במוצר חדש או חלק חדש במוצר קיים – תהליך אפיון הוא נקודת התחלה הכרחית שהפכה להיות סטנדרט בתהליך נכון של כל אתר, מערכת או אפליקציה.

התהליך בד"כ יכלול

הגדרת מטרות 
שלב לימוד ומחקר
ניתוח תהליכים ומשימות 
יצירת עץ מבנה מערכת
אפיון קונספט כאבטיפוס אינטרקטיבי
אפיון מפורט + מיקרוקופי + הנחיות לפיתוח

תהליך עיצוב

Graphical User Interface (GUI)

בין אם מדובר בעיצוב עצמאי או כשלב ממשיך של תהליך האפיון, אנחנו מגדירים שפה עיצובית שתלווה את המוצר או האתר שלכם. עם תוצרי עיצוב מגובשים ומדויקים, אפשר להתקדם בצורה מסודרת ויעילה לשלב הפיתוח.

התהליך בד"כ יכלול

הגדרת מטרות שלב לימוד וגיבוש רפרנסים בניית פלטת צבעים גיבוש טיפוגרפיה יצירת קונספטים לשפה עיצובית גיבוש אלמנטים ייחודיים בניית Style Guide או Design System

תהליך הערכת מומחה

Expert Evaluation

אפשר להמשיך לתהות למה האתר / מוצר שלך לא מביא תוצאות ואפשר לבצע ניתוח יסודי באמצעות תהליך הערכת מומחה (Expert Evaluation). בסוף התהליך מקבלים דוח מפורט עם המלצות קונקרטיות לתיקון בעיות שמישות ושיפור כולל בחווית המשתמש.

התהליך בד"כ יכלול

הגדרת מטרות
סקירת האתר ע"פ עקרונות שמישות
ניתוח נתוני אנליטיקס
ניתוח הקלטות משתמשים
גיבוש דוח מפורט
הגשת המלצות 

באתר הזה אני משתמש בעוגיות כדי להתאים את המסרים ולספק לכם חווית גלישה טובה יותר.