תביעות בעולם, בשפה שלכם

Claimit

חברת Interclaims קיימת כ-10 שנים ומתמחה בתביעות נזיקין בארץ ובחו"ל אך פועלת מתחת לרדאר. לאחרונה החליטה החברה לחזק את הפעילות באמצעות בניית קשרים חדשים מול נציגויות שונות בעולם כדי לבסס את מעמדה כרשת משפטית גלובלית. במסגרת התהליך, הוחלט להנגיש את המידע לגבי השירותים שהיא מציעה בדרך שתהיה יותר יסודית ומקצועית – אך עם זאת פשוטה להבנה.

מה עשינו

מחקר קטגוריה עמוק
ראיונות משתמשים
קונספט UX
אבטיפוס אינטרקטיבי
בניית שפה עיצובית חדשה

התחלנו באפיון

תכנון נכון של השלד, הניווט והמבנה של כל מסך תוך התחשבות בדרישות שצריכות להתקיים והפתרונות שצריכים לבוא לידי ביטוי.
התוצר שהתקבל הוא אבטיפוס אינטרקטיבי (פרוטוטייפ) שנבנה באמצעות Axure ועזר לנו לדמות את המוצר הסופי – כלומר לבחון ולהעריך תסריטים שונים הרבה לפני שהתקדמנו לשלב העיצוב, מה שאומר חיסכון משמעותי בזמן ועלויות.

אתגרים מרכזיים ופתרונות

Adi has a way of taking something complicated and making it simple Turning our vision into something that connects with potential clients was what we were always aiming to achieve, and Adi knew just how to deliver. From start to finish, our experience with him was simply great

מיכל רביד

מנכ"לית Claimit

המשכנו לעיצוב

לקראת סיום שלב האפיון, התקדמנו לתהליך עיצוב חכם יותר בזכות התבססות על מסכים שנבנו בשלב האפיון. כאן, גיבשנו החלטות על נושאים כמו פלטת צבעים, טיפוגרפיה, אייקונים, שימוש במרחב ועוד. התוצר הסופי הוא מסכים מוכנים לפיתוח באמצעות Figma. תהליכי האפיון והעיצוב משלימים זה את זה אבל בתהליך נכון – האפיון תמיד יהווה את נקודת ההתחלה.

באתר הזה אני משתמש בעוגיות כדי להתאים את המסרים ולספק לכם חווית גלישה טובה יותר.